O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Jsme hrdí na český jazyk, našeho národního ducha, inteligenci i kulturu. Jsme také hrdí na to, že je v našich možnostech svobodně vybírat a nechat překládat zajímavé a mnohdy netradiční zahraniční autory. Když k této hrdosti přidáme náš záměr a poslání dát příležitost zahraničním čtenářům poznat a přečíst si českou knižní tvorbu, pak je již jasné, proč se jmenujeme právě BOHEMICABOOKS. Ačkoli patříme mezi malá vydavatelství, tvoříme knihy z oblastí osobního rozvoje, beletrie, dětské literatury, poezie a v neposlední řadě populárně naučné literatury. Věříme, že si u nás vybere každý, kdo hledá a věří v nalezení.

O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Každá buňka

Každá buňka v těle mém naplněná je světlem. Každá buňka  v těle mém světlem i láskou je.
O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Děkujeme

Děkujeme za příležitost sdílet, podílet se, tvořit, číst a být tu společně s Vámi.
O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Jste jedineční

Jste jedineční stejně jako my a spolu  tvoříme celek.
O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Jsme stále spolu

Je nám ctí překládat a vydávat knihy do slovenského jazyka.
O nakladatelství BOHEMICA BOOKS

Vydáváme knihy s přesahem

Základním slovem, které provází naši vydavatelskou tvorbu, je slovo PŘESAH. Tento termín má mnoho forem a jsme si plně vědomi toho, že mnohokrát může způsobit smutek i bolest. Proto se řídíme zásadou 5P. Naše knihy mají pomáhat / potěšit / poděkovat / poučit nebo přenést. Snažíme se, aby náš čtenář tento přesah nalezl a proto jej do námi vydávaných knih vkládáme takovým způsobem, který se dá nalézt, uchopit a hlavně láskyplně žít. 

Věříme, že i vy si najdete knihu, která vám pomůže ve vašich rozhodnutích, potěší vás,  přiměje vás poděkovat, dá vám potřebné poučení nebo vás přenese do takových rovin vnímání života, které hřejí na srdci a jsou naplněné světlem.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz