POSLEDNÍ VALČÍK TYRANŮ

Kód: 9788090876354
385 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký osud naší planety a civilizace se vynořuje na obzoru? Jak se můžete lépe připravit na nadcházející změny? Ramtha od počátku učil o dnech, které nastanou – dnech, které jsou nyní již tady.  V knize Poslední valčík tyranů jsou zachycena jeho proroctví z osmdesátých let minulého století, popisující hluboké změny, které proběhnou v podobě přírodních jevů a na rovině ekonomických a politických zvratů.

Ramtha odhaluje síly, stojící za těmito změnami i mnoha událostmi v dějinách lidstva. Byly pečlivě naplánovány hrstkou neviditelných „šedých eminencí“ v pozadí.  To, o čem hovořil již před desetiletími, můžeme dnes jasně vidět ve sdělovacích prostředcích, avšak dít se podle Ramthy bude ještě víc. Ačkoli se budoucnost může jevit pochmurná a skličující, Ramthova předpověď mluví o konečném vznešeném osudu člověka směřujícím k osvícení a přijetí vlastního Božství.

V této knize najdete témata jako zákulisní dějiny a nový světový řád, poškozování Matky Země a její reakce, pomoc od vyšších sfér, příprava na hluboké změny a uchopení vlastní moci tvořit. Pomůže vám zůstat v bdělosti. Důležité čtení pro ty, kteří cítí, že přišla přelomová doba!

 

Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Poslední valčík tyranů a poděkování 27.9.2023 08:09
Zdravím, knihu doporučuji, velmi zajímavý pohled na světový systém.... A velké poděkování obchodu (konkrétně panu Karlovi) za nadstandardní přístup k zákazníkům. Naprosto si mě tento přístup získal. Děkuji, Tomáš
Odpovědět
L Avatar autora 16.6.2023 18:21
Jen čtu popis a zvedá se mi bránice, objednávám.
Odpovědět
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz