POSLEDNÝ VALČÍK TYRANOV SK

Kód: 9788090902442
385 Kč
Skladem

Aký osud našej planéty a civilizácie sa vynára na obzore? Ako sa môžete lepšie pripraviť na nadchádzajúce zmeny? Ramtha od počiatku učil o dňoch, ktoré nastanú – dňoch, ktoré sú teraz už tu. V knihe Posledný valčík tyranov sú zachytené jeho proroctvá z osemdesiatych rokov minulého storočia, popisujúce hĺbkové zmeny, ktoré prebehnú v podobe prírodných javov a na rovine ekonomických a politických zvratov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ramtha odhaľuje sily stojace za týmito zmenami i mnohými udalosťami v dejinách ľudstva. Boli starostlivo naplánované hŕstkou neviditeľných „sivých eminencií" v pozadí.  To, o čom hovoril už pred desaťročiami, môžeme dnes jasne vidieť v oznamovacích prostriedkoch, avšak diať sa podľa Ramthu bude ešte viac. Hoci sa budúcnosť môže javiť pochmúrna a skľučujúca, Ramthova predpoveď hovorí o konečnom vznešenom osude človeka smerujúcom k osvieteniu a prijatiu vlastného Božstva.

V tejto knihe nájdete témy ako zákulisné dejiny a nový svetový poriadok, poškodzovanie Matky Zeme a jej reakcie, pomoc od vyšších sfér, príprava na hlboké zmeny a uchopenie vlastnej moci tvoriť. Pomôže vám zostať v bdelosti. Dôležité čítanie pre tých, ktorí cítia, že prišla prelomová doba!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz