TAJNÝ ŽIVOT NENARODENÉHO DIEŤAŤA

Kód: 9788090902473
485 Kč
Skladem

Život vášho dieťaťa nezačne až po pôrode! Dlho predtým vás už bude vnímať, učiť sa a prežívať emócie. Tiež vzťah s vami, budúce matky a otcovia, bude nadväzovať už „in utero", teda počas svojho pobytu v maternici.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Thomas Verny uvádza ohromujúce závery medicínskych výskumov. Čo všetko ovplyvňuje formovanie osobnosti dieťaťa? Čo ho môže brzdiť a čo podporovať? Môže mu niečo ublížiť? Akú rolu hrá láska a nadviazanie puta (tzv. bonding)? Ako veľmi dôležitá je emocionálna pohoda matky počas tehotenstva? Aký druh predpôrodnej prípravy si vybrať a ktorý typ pôrodu zvoliť? Čo ukazujú vedecké štúdie o vplyve technologických vymožeností

používaných pri pôrode? Vaša starostlivosť o dosiaľ nenarodené dieťa  a váš postoj k nemu môžu na celý život ovplyvniť jeho fyzické zdravie a emocionálnu stabilitu. Rozhodnutia, ktoré dnes robíte, zásadným spôsobom určujú, ako sa bude cítiť. Môžete svojmu dieťaťu darovať podmienky pre šťastný a zdravý život. Táto pozoruhodná kniha vám ukáže ako. Je stále aktuálna, možno ešte aktuálnejšia než v čase, keď vyšla prvýkrát.

Bude cenným darčekom pre rodičov aj odborníkov. Zmení váš pohľad na tehotenstvo aj pôrod!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz