MYSL CELÉHO TĚLA

Kód: 9788090876316
485 Kč
Skladem

V knize Mysl celého těla si mezinárodně uznávaný psychiatr Dr. Thomas R. Verny klade za cíl nově definovat naše pojetí mysli a vědomí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mysl celého těla dává dohromady zdánlivě nesouvisející objevy z oborů fyziologie, genetiky a kvantové fyziky a přináší rostoucí množství důkazů o tom, že nejen nervové, ale i tělní buňky uchovávají paměť, dodávají informace při genetickém kódování a přizpůsobují se změnám v životním prostředí – což jsou všechno jevy přispívající k mysli a vědomí. Jak dr. Verny ukazuje, buněčná paměť není pouhou abstrakcí, nýbrž řádně vědecky doloženým faktem, jenž může brzy proměnit celé naše chápání paměti.

 

V knize Mysl celého těla se mezinárodně uznávaný psychiatr dr. Thomas R. Verny pokouší naši představu o mozku a mysli změnit. Brilantně setřídil a představuje nové vědecké výzkumy, které ukazují, že mysl je spojena s každou částí našeho těla, nejen s mozkem.

 

 

 

BRUCE H. LIPTON, Ph.D., o knize MYSL CELÉHO TĚLA

“Nadšeně vám tuto knihu doporučuji, protože vás seznamuje s výsledky moderních vědeckých výzkumů a otevírá vám příležitost překročit obecně přijímaná mylná omezení čímž přispívá ke snaze o celoplanetární zdraví a harmonii.“  

 

 

DR. THOMAS R. VERNY má československé kořeny

Narodil se v Bratislavě a emigroval do Kanady v roce 1952, kde nyní žije se svou ženou ve Stratfordu. Thomas je vědec, jež se nebojí jít proti proudu převládajícího vědeckého diskurzu, je to vnitřně pravdivý a odvážný muž, navíc velmi vlídný a laskavý, a takové vzory jsou dnes třeba. Thomas má také opravdu silný životní příběh, kdy z rodné země utíkal s rodiči jako dítě hned dvakrát. Jednou kvůli nacistům a podruhé kvůli komunistické diktatuře.  

 

 

 

 

 

Dr.Thomas Verny na Hausbotu Petra Horkého

Tajný život nenarozeného dítěte, nová kniha Mysl celého těla, návštěva České republiky a další zajímavá témata v online rozhovoru Petra Horkého.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Populárně naučná
AUTOR: Dr. Thomas R. Verny
ŽÁNR: Literatura naučná, Zdraví, Vědecké objevy
VAZBA: Pevná
POČET STRAN: 320
VÁHA:
VYDÁNO: Březen 2023
NAKLADATEL: BOHEMICA BOOKS
ISBN: 978-80-908763-1-6
Nevyplňujte toto pole:
LM Avatar autora Thomas v Praze 11.3. www.thomasverny.cz. 14.2.2023 22:09
Srdečné pozvání na osobní setkání s autorem na živo v Praze 11.3. Více na www.thomasverny.cz.
Odpovědět
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz